RODZINNE WEEKENDY — Przygotowania do zimy

Czy wy też lubicie zabawy na śniegu? To, czy możemy zimą wybrać się na sanki, czy nie, zależy od psotliwej pogody, jednak warto porozmawiać, jak należy przygotować się do robienia bałwana czy do bitwy na śnieżki. Zapraszamy więc do Muzeum Historycznego, by porozmawiać o zimie i śnieżnych zabawach. Sprawdzimy, czy zabytkowe sanki i łyżwy wyglądają podobnie do tych, których używamy dziś. Nie zabraknie też zabaw plastycznych. Do zobaczenia!

6 lutego 2022 r., godz. 11.00 – zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat

Liczba uczestników: 15 osób (w tym opiekunowie)
Czas trwania zajęć: ok. 60 min
Wstęp dla dzieci bezpłatny, 12 zł – opiekun, z Kartą Dużej Rodziny opiekun 6 zł
Informacje i zapisy: 517 484 349

Dbamy, aby zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom zajęć. Edukatorzy prowadzą zajęcia w maskach ochronnych, pomoce dydaktyczne są rozkładane w rękawiczkach, stoły, krzesła i wszelkie przybory są dezynfekowane, a sale wietrzone.

Prosimy, by pamiętać o zasadach zwiedzania obowiązujących w okresie zagrożenia Covid19. W zajęciach mogą uczestniczyć tylko dzieci posiadające własne maski zasłaniające usta i nos. Uczestnicy zobowiązani są do dezynfekcji rąk płynem dezynfekującym dostępnym w Muzeum, lub do używania rękawiczek.