RODZINNE WEEKENDY – Świąteczna pocztówka z muzeum

W ramach sobotniego spotkania zapraszamy na warsztaty rodzinne „Świąteczna pocztówka z muzeum”. Z okazji zbliżających się świąt przygotowaliśmy specjalne zajęcia, podczas w których opowiemy jak świętują rodziny w różnych stronach świata, zaś w części warsztatowej sami wykonamy świąteczną pocztówkę, którą będzie można wysłać przy okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Spotkanie rozpocznie się 4 grudnia (sobota) o godz. 11.00 pod Wielką Synagogą w Tykocinie.

4 grudnia 2021 r., godz. 11.00 – zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat

Czas trwania zajęć: ok. 60 min
Liczba uczestników: 25 osób
Koszt: 12 zł – dziecko, 6 zł – opiekun, z Kartą Dużej Rodziny 4 zł – dziecko, 4 zł – opiekun
Informacje i zapisy: tel. 509 336 597

Dbamy, aby zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom zajęć. Edukatorzy prowadzą zajęcia w maskach ochronnych, pomoce dydaktyczne są rozkładane w rękawiczkach, stoły, krzesła i wszelkie przybory są dezynfekowane, a sale wietrzone.

Prosimy, by pamiętać o zasadach zwiedzania obowiązujących w okresie zagrożenia Covid19. W zajęciach mogą uczestniczyć tylko dzieci posiadające własne maski zasłaniające usta i nos. Uczestnicy zobowiązani są do dezynfekcji rąk płynem dezynfekującym dostępnym w Muzeum, lub do używania rękawiczek.