RODZINNE WEEKENDY – Z wizytą u generała

Willa przy Świętojańskiej 17 to dawna rezydencja Mikołaja Fiedorowicza barona von Driesen, carskiego generała. Wybudowana pod koniec XIX wieku do dziś zachwyca swą architekturą. Zwiedzanie willi zaczniemy od reprezentacyjnego hallu, z którego udamy się do salonu. Zajrzymy również do dawnego gabinetu generała. Zainspirowani śladami dawnej świetności willi wykonamy odlewy gipsowe nawiązujące do dekoracji jej wnętrza.

13 listopada 2021 r., godz. 12.00 – zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat

Liczba uczestników: 10 osób
Czas trwania zajęć: ok. 90 min
Koszt: 12 zł – dziecko, 6 zł – opiekun, z Kartą Dużej Rodziny 4 zł – dziecko, 4 zł – opiekun
Informacje i zapisy: 509 336 862

Dbamy, aby zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom zajęć. Edukatorzy prowadzą zajęcia w maskach ochronnych, pomoce dydaktyczne są rozkładane w rękawiczkach, stoły, krzesła i wszelkie przybory są dezynfekowane, a sale wietrzone.

Prosimy, by pamiętać o zasadach zwiedzania obowiązujących w okresie zagrożenia Covid19. W zajęciach mogą uczestniczyć tylko dzieci posiadające własne maski zasłaniające usta i nos. Uczestnicy zobowiązani są do dezynfekcji rąk płynem dezynfekującym dostępnym w Muzeum, lub do używania rękawiczek.