Twórczy weekend w muzeum: Wiosna w sztuce

Twórczy weekend w muzeum, to nowy cykl warsztatów, skierowany do rodzin z dziećmi.
To oferta dla tych, którzy chcą odkrywać niezwykły świat sztuki, lubią wyzwania i kreatywne sposoby na wspólne spędzanie wolnego czasu.

WIOSNA W SZTUCE

Za naszymi oknami słońce świeci już coraz mocniej, ptaki śpiewają coraz głośniej, pojawiają się pierwsze listki na drzewach, nie ma więc wątpliwości, że wiosna już jest. Ta niezwykła pora roku w szczególny sposób inspiruje artystów. Natchnieni budzącą się do życia przyrodą tworzą wciąż nowe dzieła. Podczas zajęć poszukamy oznak wiosny w sztuce, przyjrzymy się  Galerii Malarstwa Polskiego w białostockim Ratuszu. Zainspirowani wielkimi dziełami, zasłuchani w śpiew ptaków i szum drzew stworzymy wiosenne prace plastyczne.

30.05.2021 (niedziela) godz. 11.00 – grupa wiekowa 4-6 lat
Czas trwania zajęć: ok. 60 min
Liczba uczestników: 5 dzieci + opiekunowie
Wstęp dla dzieci bezpłatny, opiekunowie 12 zł, z Kartą Dużej Rodziny opiekunowie 6 zł