Muzeum Podlaskie w Białymstoku
Instytucja Kultury Województwa Podlaskiego

Kalendarz wydarzeń MPB

wydawnictwa

SPRZEDAŻ WYDAWNICTW

OFERTA ▼

ROCZNIK BIAŁOSTOCKI

WYDAWNICTWA ARCHEOLOGICZNE

WYDAWNICTWA ETNOGRAFICZNE

WYDAWNICTWA HISTORYCZNE

WYDAWNICTWA Z ZAKRESU SZTUKI

ZESZYTY EDUKACYJNE

 

NOWOŚCI. Sprawdź naszą ofertę ▼

 

DOSKONAŁE NA PREZENTY. Sprawdź naszą ofertę ▼

ZAMAWIANIE WYDAWNICTW DROGĄ MAILOWĄ ▼

Zamówienia przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00 na adres: wydawnictwa@muzeum.bialystok.pl

W mailu należy podać tytuły i ilości zamawianych książek wybranych z oferty oraz pełne dane adresowe niezbędne do wysyłki i wystawienia faktury VAT. Dane te posłużą Muzeum tylko do przeprowadzenia tej transakcji.

  • Ceny podane przy wydawnictwach w ofercie są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
  • Ceny nie obejmują kosztów przesyłki oraz ewentualnych innych kosztów związanych z realizacją transakcji. O wysokości tych kosztów zostaniecie Państwo poinformowani e-mailem po złożeniu zamówienia.
  • Opłatę za zamówione wydawnictwa należy uiścić przed ich wysłaniem przelewem bankowym na konto Muzeum, którego numer przesłany zostanie e-mailem. Na przelewie prosimy podać dane adresowe oraz tytuły zakupionych książek.
  • Zamówione książki wysyłane są w przeciągu 2 dni roboczych od momentu wpłynięcia należności na konto Muzeum. Przesyłka dostarczana będzie za pośrednictwem Poczty Polskiej.
  • Otrzymujecie Państwo od nas paragon jako dowód zakupu. Na życzenie wystawiamy fakturę VAT (prosimy o zaznaczenie tego w zamówieniu).

WYDAWNICTWA MUZEUM PODLASKIEGO W BIAŁYMSTOKU MOŻNA TEŻ NABYĆ W SKLEPIKACH Z WYDAWNICTWAMI I PAMIĄTKAMI PROWADZONYMI WE WSZYSTKICH ODDZIAŁACH.
CZYNNE SĄ ONE W DNIACH I GODZINACH OTWARCIA MUZEUM.