Tajniki haftu

Warsztaty skierowane do osób zainteresowanych rękodziełem.

więcej o: Tajniki haftu

ZWIEDZENIE Z PRZEWODNIKIEM W CENIE BILETU

Zapraszamy na zwiedzanie wystaw stałych i czasowych Muzeum Historycznego w cenie regularnego biletu.

więcej o: ZWIEDZENIE Z PRZEWODNIKIEM W CENIE BILETU

Tajniki haftu – Podlaski ręcznik obrzędowy, cz. 2

Spotkanie zostało odwołane. Przepraszamy za utrudnienia.

więcej o: Tajniki haftu – Podlaski ręcznik obrzędowy, cz. 2

RODZINNE WEEKENDY – Przynieś misia

Zajęcia interaktywne dla rodzin z dziećmi wokół zabawek zgromadzonych w zbiorach muzeum.

więcej o: RODZINNE WEEKENDY – Przynieś misia

KLUB MŁODEGO HISTORYKA

Siódme spotkanie klubowiczów.

więcej o: KLUB MŁODEGO HISTORYKA

Opór 1863. Podlasie w Powstaniu Styczniowym

Wystawa powstała z okazji mijającej w tym roku 160. rocznicy wybuchu zrywu niepodległościowego. Prezentuje udział mieszkańców Podlasia w toczonych wówczas walkach, aktywność ludności przy wspieraniu powstańców oraz represje, które miały miejsce na Podlasiu po powstaniu.

więcej o: Opór 1863. Podlasie w Powstaniu Styczniowym

Komunikat

W związku z inwentaryzacją zbiorów, od dnia 1 kwietnia 2024 r. do 1 lipca 2025 r., Muzeum Historyczne oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku nie będzie realizowało kwerend zleconych. Za utrudnienia przepraszamy.

więcej o: Komunikat

Autoportret z historią

Konkurs polega na zaprezentowaniu w formie pracy plastycznej, fotografii, filmu lub dzieła literackiego wybranej historii, miejsca historycznego, czy zabytku w kontekście osobistych relacji i odczuć, jakie wywołują. Zapraszamy do wzięcia udziału uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych i studentów.

więcej o: Autoportret z historią