Wakacje 2018 w Muzeum Podlaskim

Muzeum Podlaskie przygotowało na nadchodzące wakacje bogatą ofertę zajęć interaktywnych, gier terenowych, spacerów edukacyjnych dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Zapraszamy grupy zorganizowane i osoby indywidualne do korzystania z propozycji Ratusza, Muzeum Historycznego, Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego w Białymstoku oraz do Muzeum w Tykocinie i Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy.

więcej o: Wakacje 2018 w Muzeum Podlaskim

INFORMATYK – oferta pracy

Muzeum Podlaskie w Białymstoku zatrudni osobę na stanowisku INFORMATYK. Dokumenty prosimy składać do 22.06.2018r. osobiście w Dziale Kadr lub Sekretariacie Muzeum Podlaskiego w Białymstoku ul. Rynek Kościuszki 10, lub pocztą na adres Muzeum Podlaskie w Białymstoku, Ratusz – Rynek Kościuszki 10 15-426 Białystok.

więcej o: INFORMATYK – oferta pracy

Muzeum Historyczne w Białymstoku (ul. Warszawska 37) informuje, że z powodu remontu wystawa „Białystok – makieta barokowego miasta” będzie nieczynna dla zwiedzających od 9 kwietnia do 31 grudnia 2018 r.

więcej o: Wystawa „Białystok – makieta barokowego miasta” od 9 kwietnia 2018 r. będzie nieczynna dla zwiedzających