Muzeum Historyczne zaprasza uczniów szkół podstawowych (klasy IV-VIII) i III klas gimnazjów do uczestnictwa w zajęciach, na których poznają historię cmentarza farnego i miejsca pochówków zasłużonych i ważnych Białostoczan.

więcej o: SPECJALNA OFERTA EDUKACYJNA Wspominki białostockie. Spacer historyczny po cmentarzu farnym

100-LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI – specjalna oferta edukacyjna

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Oddziałów Muzeum Podlaskiego w Białymstoku przygotowaną z okazji obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

więcej o: 100-LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI – specjalna oferta edukacyjna

BIAŁYSTOK WKRACZA W NIEPODLEGŁOŚĆ

Wystawa przygotowana przez Muzeum Historyczne. Zapraszamy na wernisaż 26 października 2018 r. o godz. 18.00

więcej o: BIAŁYSTOK WKRACZA W NIEPODLEGŁOŚĆ

Muzeum Historyczne w Białymstoku (ul. Warszawska 37) informuje, że z powodu remontu wystawa „Białystok – makieta barokowego miasta” będzie nieczynna dla zwiedzających od 9 kwietnia do 31 grudnia 2018 r.

więcej o: Wystawa „Białystok – makieta barokowego miasta” od 9 kwietnia 2018 r. będzie nieczynna dla zwiedzających