100-LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI – specjalna oferta edukacyjna

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Oddziałów Muzeum Podlaskiego w Białymstoku przygotowaną z okazji obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

więcej o: 100-LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI – specjalna oferta edukacyjna

PREMIERA WIDOWISKA MULTIMEDIALNEGO „Wersal Północy” wśród dźwięków i świateł.

Zapraszamy do Muzeum Historycznego o godz. 18.00 na premierę projekcji multimedialnej na makiecie barokowego Białegostoku.

więcej o: PREMIERA WIDOWISKA MULTIMEDIALNEGO „Wersal Północy” wśród dźwięków i świateł.

MUZEALNA ŚRODA DLA SENIORÓW: „Co tam Panie w magazynie?”. Nabytki muzealne 2018

Zapraszamy seniorów do Muzeum Historycznego o godz. 11.00 na spotkanie, na którym obejrzymy wybrane nabytki muzealne 2018 r.

więcej o: MUZEALNA ŚRODA DLA SENIORÓW: „Co tam Panie w magazynie?”. Nabytki muzealne 2018

Muzeum Historyczne w Białymstoku (ul. Warszawska 37) informuje, że z powodu remontu wystawa „Białystok – makieta barokowego miasta” będzie nieczynna dla zwiedzających od 9 kwietnia do 31 grudnia 2018 r.

więcej o: Wystawa „Białystok – makieta barokowego miasta” od 9 kwietnia 2018 r. będzie nieczynna dla zwiedzających