SOBOTA RODZINNA W MUZEUM: Tik – Tak, mija czas

Spotkanie dla rodzin z dziećmi w wieku 6-12 lat w Muzeum Historycznym. Zapraszamy o godz. 11.00.

więcej o: SOBOTA RODZINNA W MUZEUM: Tik – Tak, mija czas

TYDZIEŃ DZIECKA W BIAŁYMSTOKU

Już po raz ósmy organizujemy Tydzień Dziecka w Białymstoku, przypominając tym przedwojenną białostocką tradycję. Zapraszamy grupy szkolne i dzieci z rodzicami do nieodpłatnego korzystania z bogatej oferty imprez przygotowanych przez 11 białostockich instytucji kultury.

więcej o: TYDZIEŃ DZIECKA W BIAŁYMSTOKU

MUZEALNE ŚRODY DLA SENIORÓW – Dzieje Białostockiego Seminarium Nauczycielskiego

Zapraszamy 16 października 2019 r. o godz. 11.00 do Muzeum Historycznego na kolejne spotkanie z cyklu Muzealne Śody dla Seniorów.

więcej o: MUZEALNE ŚRODY DLA SENIORÓW – Dzieje Białostockiego Seminarium Nauczycielskiego

Zapraszamy uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej do skorzystania ze specjalnej oferty edukacyjnej przygotowanej przez Muzeum Historyczne.

więcej o: WSPOMINKI BIAŁOSTOCKIE. SPACER HISTORYCZNY PO CMENTARZU FARNYM. – specjalna oferta edukacyjna

Zapraszamy w czwartek 24 października o godz. 18.00 do Muzeum Historycznego na WIECZÓR HISTORYCZNY, prelegentem będzie dr Tomasz Wesołowski.

więcej o: WIECZÓR HISTORYCZNY: Naczelne Dowództwo Sił Zbrojnych podaje do wiadomości…” – czyli co zwykły Niemiec wiedział o działaniach wojennych w regionie białostockim we wrześniu 1939 r.

Wszystkie oddziały Muzeum Podlaskiego w Białymstoku są nieczynne.

więcej o: 1 i 11 listopada 2019 r. wszystkie oddziały Muzeum Podlaskiego w Białymstoku są nieczynne.