dla zwiedzających

Zachęcamy do korzystania z przewodnika po Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego powstałego w 2018 r. w ramach projektu „Białystok – Grodno. Sztuka na styku granic” Jest to propozycja dla tych odbiorców, którzy chcą zapoznać się z historią muzeum, jego zbiorami, oraz sylwetką Alfonsa Karnego. Druk został wzbogacony o scenariusze zajęć interaktywnych prowadzonych w oparciu o zbiory Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego. Wydawnictwo można bezpłatnie nabyć w Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego przy ul. Świętojańskiej 17 w Białymstoku.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

przewodnik po Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego PDF do pobrania>>>

dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne 3.0 Polska.

Od 12 marca 2020 r. wszystkie oddziały Muzeum Podlaskiego w Białymstoku są nieczynne dla zwiedzających do odwołania.

10 kwietnia 2020 r. (Wielki Piątek) wszystkie oddziały Muzeum Podlaskiego w Białymstoku są czynne dla zwiedzających do godziny 13.00.
11 kwietnia 2020 r. (Wielka Sobota) wszystkie oddziały Muzeum Podlaskiego w Białymstoku są nieczynne dla zwiedzających.

MUZEUM RZEŹBY ALFONSA KARNEGO

Świętojańska 17, 15-277 Białystok

czynne jest dla zwiedzających codziennie
(oprócz poniedziałków i dni świątecznych)