dla zwiedzających

Serdecznie zapraszamy do wszystkich naszych Oddziałów! Ale zanim się Państwo do nas wybierzecie, prosimy o zapoznanie się ze zmienionymi godzinami otwarcia  i nowymi zasadami zwiedzania ekspozycji.

Zachęcamy do korzystania z przewodnika po Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego powstałego w 2018 r. w ramach projektu „Białystok – Grodno. Sztuka na styku granic” Jest to propozycja dla tych odbiorców, którzy chcą zapoznać się z historią muzeum, jego zbiorami, oraz sylwetką Alfonsa Karnego. Druk został wzbogacony o scenariusze zajęć interaktywnych prowadzonych w oparciu o zbiory Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego. Wydawnictwo można bezpłatnie nabyć w Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego przy ul. Świętojańskiej 17 w Białymstoku.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

przewodnik po Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego PDF do pobrania>>>

dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne 3.0 Polska.

MUZEUM RZEŹBY ALFONSA KARNEGO

Świętojańska 17, 15-277 Białystok

czynne jest dla zwiedzających codziennie
(oprócz poniedziałków i dni świątecznych)

• w godz. 10.30 - 17.00 - wtorek - niedziela
  • przerwa techniczna w celu dezynfekcji sal wystawienniczych: 14.00 - 14.30

Ostatnie wejście zwiedzających na wystawy odbywa się na 45 min. przed zamknięciem muzeum.

Na salach ekspozycyjnych może jednocześnie przebywać max. 10 osób łącznie z obsługą.

Zwiedzanie grupowe i zajęcia edukacyjne mogą odbywać się maksymalnie dla 10 osób z obsługą.

niedziela - wstęp bezpłatny na wystawy stałe

CENY BILETÓW uprawniających do zwiedzania wystaw stałych i czasowych

bilet normalny 12 zł
bilet ulgowy 6 zł