Wakacje 2022 z Muzeum Podlaskim w Białymstoku

Muzeum Podlaskie przygotowało na nadchodzące wakacje bogatą ofertę warsztatów i zajęć edukacyjnych dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Zapraszamy do korzystania z naszych licznych propozycji.

więcej o: Wakacje 2022 z Muzeum Podlaskim w Białymstoku

Zwiastowanie Najświętszej Maryi Panny, dzieło prezentowane w sali wystaw czasowych naszego muzeum, będzie przewodnim motywem spotkania – – zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat.

więcej o: ANIELSKI POSŁANIEC – ARCHANIOŁ GABRIEL W SCENIE ZWIASTOWANIA. TECHNIKA SGRAFFITO

SZTUKA IKONY

Sgraffito oraz ikona Zwiastowania NMP autorstwa Dymitra Grozdewa prezentowane na wystawie czasowej w Sali im. Prof. Jerzego Nowosielskiego będą stanowiły inspirację do spotkania.

więcej o: SZTUKA IKONY

Zapraszamy do Muzeum Ikon w Supraślu, gdzie w Sali im. Prof. Jerzego Nowosielskiego prezentowane jest nowe dzieło Dymitra Grozdewa.

więcej o: Archanioł z nieba posłany został, by „Raduj się” rzec Bogarodzicy. Sgraffito Dymitra Grozdewa

SZTUKA IKONY

więcej o: SZTUKA IKONY

Konkurs ZABYTEK MIESIĄCA

Skompletuj kolekcję pocztówek ,,ZABYTEK MIESIĄCA” i zdobądź nagrody! Każda nabyta pocztówka to jedna pieczątka. Zbierz 4 pieczątki i wejdź bezpłatnie do dowolnego oddziału Muzeum Podlaskiego w Białymstoku! Zbierz 12 pieczątek i otrzymaj interesującą KSIĄŻKĘ! Sprawdź regulamin.

więcej o: Konkurs ZABYTEK MIESIĄCA