FERIE 2018 w Muzeum Podlaskim w Białymstoku

Zapraszamy na bezkrwawe łowy do choroszczańskiego parku, naukę zdobienia ikon w Supraślu i na spotkanie z malarstwem współczesnym w Ratuszu. W Muzeum Historycznym będzie można przekonać się, czym bawili się i w co grali nasi dziadkowie, gdy byli dziećmi. W Muzeum Karnego otworzy swoje podwoje Akademia Małego Artysty, a w Tykocinie będzie można zdobyć pierwsze szlify aktorskie pod kierunkiem Dariusza Szady-Borzyszkowskiego.

więcej o: FERIE 2018 w Muzeum Podlaskim w Białymstoku

Nowa epifania piękna – wyniki I etapu konkursu

Rozstrzygnięto I etap konkursu ikonograficznego organizowanego przez Muzeum Ikon w Supraślu Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku. Uczestnicy zakwalifikowani do II etapu konkursu zobowiązani są dostarczyć (doręczyć, przysłać) swoje prace w terminie do 15.01.2018 (decyduje data nadania). Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 10.02.2018 r. o godz. 17.00 w siedzibie Muzeum Ikon w Supraślu.

więcej o: Nowa epifania piękna – wyniki I etapu konkursu