VIII Międzynarodowy Festiwal Cerkiewnego Dzwonienia

Obwieszcza, wychwala, nawołuje. VIII Międzynarodowy Festiwal Cerkiewnego Dzwonienia odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia 2018 r. na dziedzińcu monasteru Zwiastowania NMP w Supraślu. Koncert finałowy 22 kwietnia 2018 r., o godz. 16.00.

więcej o: VIII Międzynarodowy Festiwal Cerkiewnego Dzwonienia

Nowa Epifania Piękna – II Międzynarodowy Konkurs Ikonograficzny

Muzeum Ikon w Supraślu zaprasza do udziału II Międzynarodowym Konkursie Ikonograficznym „Nowa Epifania Piękna”. Konkurs skierowany jest do współczesnych ikonografów, zarówno tych hołdujących w swej pracy tradycjom malarstwa ikonowego, jak również do twórców poszukujących nowych rozwiązań, jednakże zawsze opartych na kanonie i Ewangelii.

więcej o: Nowa Epifania Piękna – II Międzynarodowy Konkurs Ikonograficzny

NOWA EPIFANIA PIĘKNA – wyniki konkursu

I Międzynarodowy Konkurs Ikonograficzny NOWA EPIFANIA PIĘKNA został rozstrzygnięty. Jury postanowiło nagrodzić cztery ikony. Przyznano I Nagrodę i trzy równorzędne III Nagrody. Nagrodzone prace można oglądać na ekspozycji stałej Muzeum Ikon w Supraślu.

więcej o: NOWA EPIFANIA PIĘKNA – wyniki konkursu