II Międzynarodowy Konkurs Ikonograficzny NOWA EPIFANIA PIĘKNA – wyniki

Wyniki konkursu ikonograficznego „Nowa epifania piękna”.

więcej o: II Międzynarodowy Konkurs Ikonograficzny NOWA EPIFANIA PIĘKNA – wyniki

Akademia ikony: Woda w ikonografii

Muzeum Ikon w Supraślu serdecznie zaprasza wszystkich chętnych, a w szczególności dzieci od lat 7 i młodzież na spotkanie w Akademii ikony. Początek o godz. 15.30; część praktyczna: dokończenie pracy nad wizualizacją wody, rozcieranie pigmentów, praca z kolorem.

więcej o: Akademia ikony: Woda w ikonografii

„Nowosielski- sztuka sakralna. Podlasie, Warmia i Mazury, Lublin”

20 lutego 2019 o godz. 17.30 zapraszamy do Akademii Supraskiej w Supraślu na spotkanie promocyjne wydawnictwa autorstwa Krystyny Czerni.

więcej o: „Nowosielski- sztuka sakralna. Podlasie, Warmia i Mazury, Lublin”

Akademia Ikony: Woda w ikonografii

więcej o: Akademia Ikony: Woda w ikonografii

Akademia Ikony: Pejzaż

Muzeum Ikon w Supraślu serdecznie zaprasza wszystkich chętnych, a w szczególności dzieci od lat 7 i młodzież na spotkanie w Akademii ikony. Temat: Pejzaż, (połączenie trzech dotychczas poznanych elementów, występujących na ikonie).

Akademia Ikony: Pejzaż

Muzeum Ikon w Supraślu serdecznie zaprasza wszystkich chętnych, a w szczególności dzieci od lat 7 i młodzież na spotkanie w Akademii ikony. Temat: Pejzaż, ćwiczenie linii, rysunek pejzażu na desce, praca z kolorem.

Akademia Ikony: Pejzaż

Muzeum Ikon w Supraślu serdecznie zaprasza wszystkich chętnych, a w szczególności dzieci od lat 7 i młodzież na spotkanie w Akademii ikony. Temat: Pejzaż, – praca z kolorem (rozświetlenia i cieniowanie).

Akademia Ikony: Pejzaż

Muzeum Ikon w Supraślu serdecznie zaprasza wszystkich chętnych, a w szczególności dzieci od lat 7 i młodzież na spotkanie w Akademii ikony. Temat: Pejzaż, – praca z kolorem (rozświetlenia i cieniowanie), prace zakańczające etap – elementy w ikonie.

Nowa Epifania Piękna – II Międzynarodowy Konkurs Ikonograficzny

Muzeum Ikon w Supraślu zaprasza do udziału II Międzynarodowym Konkursie Ikonograficznym „Nowa Epifania Piękna”. Konkurs skierowany jest do współczesnych ikonografów, zarówno tych hołdujących w swej pracy tradycjom malarstwa ikonowego, jak również do twórców poszukujących nowych rozwiązań, jednakże zawsze opartych na kanonie i Ewangelii.

więcej o: Nowa Epifania Piękna – II Międzynarodowy Konkurs Ikonograficzny