INFORMATYK – oferta pracy

Muzeum Podlaskie w Białymstoku zatrudni osobę na stanowisku INFORMATYK. Dokumenty prosimy składać do 22.06.2018r. osobiście w Dziale Kadr lub Sekretariacie Muzeum Podlaskiego w Białymstoku ul. Rynek Kościuszki 10, lub pocztą na adres Muzeum Podlaskie w Białymstoku, Ratusz – Rynek Kościuszki 10 15-426 Białystok.

więcej o: INFORMATYK – oferta pracy

Nowa Epifania Piękna – II Międzynarodowy Konkurs Ikonograficzny

Muzeum Ikon w Supraślu zaprasza do udziału II Międzynarodowym Konkursie Ikonograficznym „Nowa Epifania Piękna”. Konkurs skierowany jest do współczesnych ikonografów, zarówno tych hołdujących w swej pracy tradycjom malarstwa ikonowego, jak również do twórców poszukujących nowych rozwiązań, jednakże zawsze opartych na kanonie i Ewangelii.

więcej o: Nowa Epifania Piękna – II Międzynarodowy Konkurs Ikonograficzny

NOWA EPIFANIA PIĘKNA – wyniki konkursu

I Międzynarodowy Konkurs Ikonograficzny NOWA EPIFANIA PIĘKNA został rozstrzygnięty. Jury postanowiło nagrodzić cztery ikony. Przyznano I Nagrodę i trzy równorzędne III Nagrody. Nagrodzone prace można oglądać na ekspozycji stałej Muzeum Ikon w Supraślu.

więcej o: NOWA EPIFANIA PIĘKNA – wyniki konkursu