WAKACJE w Muzeum Podlaskim w Białymstoku

Muzeum Podlaskie przygotowało na nadchodzące wakacje bogatą ofertę warsztatów, gier i spacerów edukacyjnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy grupy zorganizowane i osoby indywidualne do korzystania z propozycji Ratusza w Białymstoku, Muzeum Historycznego, Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego w Białymstoku oraz do Muzeum w Tykocinie, Muzeum Ikon w Supraślu, Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy i Muzeum w Bielsku Podlaskim.

więcej o: WAKACJE w Muzeum Podlaskim w Białymstoku

CZAS ŚMIERCI / CZAS ŻYCIA

Wystawa prac, wykonanych w trakcie X Międzynarodowych Warsztatów Ikonopisów, we wrześniu 2018 r., w Nowicy. W dwutygodniowym plenerze wzięli udział malarze z Polski, Ukrainy, Litwy i Serbii. Wernisaż w sobotę 29 czerwca 2019 r. o godz. 16.00.

więcej o: CZAS ŚMIERCI / CZAS ŻYCIA

Nowa Epifania Piękna – II Międzynarodowy Konkurs Ikonograficzny

Muzeum Ikon w Supraślu zaprasza do udziału II Międzynarodowym Konkursie Ikonograficznym „Nowa Epifania Piękna”. Konkurs skierowany jest do współczesnych ikonografów, zarówno tych hołdujących w swej pracy tradycjom malarstwa ikonowego, jak również do twórców poszukujących nowych rozwiązań, jednakże zawsze opartych na kanonie i Ewangelii.

więcej o: Nowa Epifania Piękna – II Międzynarodowy Konkurs Ikonograficzny