AKADEMIA IKONY: Pejzaż

Muzeum Ikon w Supraślu serdecznie zaprasza wszystkich chętnych, a w szczególności dzieci od lat 7 i młodzież na spotkanie w Akademii ikony. Temat: Pejzaż, – praca z kolorem (rozświetlenia i cieniowanie), prace zakańczające etap – elementy w ikonie.

więcej o: AKADEMIA IKONY: Pejzaż

AKADEMIA IKONY: Elementy kompozycyjne w ikonie

Muzeum Ikon w Supraślu serdecznie zaprasza wszystkich chętnych, a w szczególności dzieci od lat 7 i młodzież na spotkanie w Akademii ikony. Temat: Elementy kompozycyjne w ikonie.

Nowa Epifania Piękna – II Międzynarodowy Konkurs Ikonograficzny

Muzeum Ikon w Supraślu zaprasza do udziału II Międzynarodowym Konkursie Ikonograficznym „Nowa Epifania Piękna”. Konkurs skierowany jest do współczesnych ikonografów, zarówno tych hołdujących w swej pracy tradycjom malarstwa ikonowego, jak również do twórców poszukujących nowych rozwiązań, jednakże zawsze opartych na kanonie i Ewangelii.

więcej o: Nowa Epifania Piękna – II Międzynarodowy Konkurs Ikonograficzny