współprowadzona przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu

edukacja – oferta dla grup zorganizowanych

Do odwołania zajęcia edukacyjne dla grup zorganizowanych odbywać się będą tylko w białostockim Ratuszu, w Muzeum Historycznym w Białymstoku, w Muzeum Obojga Narodów w Bielsku Podlaskim oraz w Muzeum Ikon w Supraślu.

- od 15 maja 2021 r. na zewnątrz przy zapewnieniu, aby uczestnicy nie spożywali napojów lub posiłków
- od 29 maja 2021 w pomieszczeniach przy zapewnieniu, aby uczestnicy nie spożywali napojów lub posiłków

Wszystkich uczestników obowiązywać będą specjalne zasady bezpieczeństwa w okresie zagrożenia COVID 19, zamieszczone na podstronach oddziałów.

Platforma Edukacyjna - Sztuka bez granic

Propozycje edukacyjne dla grup przedszkolnych i szkolnych

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Oddziałów Muzeum Podlaskiego w Białymstoku.
Mamy ciekawe propozycje zajęć z historii i sztuki przygotowane dla różnych grup wiekowych.
Bogate i różnorodne zbiory, 16 wystaw stałych prezentowanych w siedmiu Oddziałach, ponad 30 wystaw czasowych przygotowywanych co roku – to jest nasza baza do tworzenia różnorodnych zajęć edukacyjnych. W Muzeum w otoczeniu autentycznych zabytków, dzieł sztuki, starych dokumentów, fotografii, dawnych sprzętów łatwiej mówić o historii i sztuce, łatwiej się o nich uczyć.

Granatowo - białe logo Muzeum Obojga Narodów w Bielsku Podlaskim. Kontury wieży bielskiego Ratusza.