edukacja – oferta dla grup zorganizowanych

Do dnia 27 października 2020 r. odwołane są w Ratuszu w Białymstoku wszystkie
zajęcia edukacyjne dla grup zorganizowanych. Przepraszamy

Do odwołania zajęcia edukacyjne dla grup zorganizowanych odbywać się będą tylko w białostockim Ratuszu, w Muzeum Historycznym w Białymstoku, w Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy, w Muzeum w Tykocinie oraz w Muzeum w Bielsku Podlaskim.

Wszystkich uczestników obowiązywać będą specjalne zasady bezpieczeństwa w okresie zagrożenia COVID 19, zamieszczone na podstronach oddziałów.

Propozycje edukacyjne dla grup przedszkolnych i szkolnych

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Oddziałów Muzeum Podlaskiego w Białymstoku.
Mamy ciekawe propozycje zajęć z historii i sztuki przygotowane dla różnych grup wiekowych.
Bogate i różnorodne zbiory, 16 wystaw stałych prezentowanych w siedmiu Oddziałach, ponad 30 wystaw czasowych przygotowywanych co roku – to jest nasza baza do tworzenia różnorodnych zajęć edukacyjnych. W Muzeum w otoczeniu autentycznych zabytków, dzieł sztuki, starych dokumentów, fotografii, dawnych sprzętów łatwiej mówić o historii i sztuce, łatwiej się o nich uczyć.