Muzeum Podlaskie w Białymstoku
Instytucja Kultury Województwa Podlaskiego
współprowadzona przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Kalendarz wydarzeń MPB

edukacja – oferta dla grup zorganizowanych

REGULAMIN
zajęć edukacyjnych i innych wydarzeń w Muzeum Podlaskim w Białymstoku

Do odwołania zajęcia edukacyjne dla grup zorganizowanych odbywać się będą tylko w białostockim Ratuszu, w Muzeum Historycznym w Białymstoku, Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego w Białymstoku, w Muzeum Obojga Narodów w Bielsku Podlaskim oraz w Muzeum Ikon w Supraślu. 

Wszystkich uczestników obowiązywać będą specjalne zasady bezpieczeństwa w okresie zagrożenia COVID 19, zamieszczone na podstronach oddziałów.

Platforma Edukacyjna - Sztuka bez granic

Propozycje edukacyjne dla grup przedszkolnych i szkolnych

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Oddziałów Muzeum Podlaskiego w Białymstoku.
Mamy ciekawe propozycje zajęć z historii i sztuki przygotowane dla różnych grup wiekowych.
Bogate i różnorodne zbiory, 16 wystaw stałych prezentowanych w siedmiu Oddziałach, ponad 30 wystaw czasowych przygotowywanych co roku – to jest nasza baza do tworzenia różnorodnych zajęć edukacyjnych. W Muzeum w otoczeniu autentycznych zabytków, dzieł sztuki, starych dokumentów, fotografii, dawnych sprzętów łatwiej mówić o historii i sztuce, łatwiej się o nich uczyć.

 

Widok na Ratusz w Białymstoku Widok na zabytkową kamienicę Cytronów Widok na fasadę budynku Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego Widok na Pałac Branickich w Choroszczy Widok na fasadę budynku Muzeum Ikon w Supraślu Widok na fasadę Synagogi w Tykocinie Widok na fasadę Ratusza w Bielsku Podlaskim