BEZ RAM | UNFRAMED malarstwo z kolekcji prywatnej

Zapraszamy na wernisaż do białostockiego Ratusza w piątek 8 lutego 2019 r. o godz. 18.00. Wystawa jest udostępniana publiczności od 19 stycznia 2019 r.

więcej o: BEZ RAM | UNFRAMED malarstwo z kolekcji prywatnej

Ferie Zimowe 2019 w Muzeum Podlaskim w Białymstoku

Zapraszamy dzieci na zajęcia plastyczne, historyczne, rzeźbiarskie i teatralne. W ramach ferii zimowych przygotowaliśmy propozycje dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych.

więcej o: Ferie Zimowe 2019 w Muzeum Podlaskim w Białymstoku

Koncert Kolęd Wschodniosłowiańskich 19 stycznia 2019 r., odwołany!
Nowy termin koncertu to 25 stycznia (piątek) 2019 r., godz. 17.00 w białostockim Ratuszu.

więcej o: KONCERT KOLĘD WSCHODNIOSŁOWIAŃSKICH – Nowy Termin Koncertu 25 stycznia 2019 r. (piątek)

KONCERT Z HISTORIĄ

27 stycznia 2019 r., godz. 17.00, Ratusz w Białymstoku, Rynek Kościuszki 10. Zapraszają: Muzeum Podlaskie w Białymstoku, Wydział Instrumentalno-Pedagogiczny UMFC w Białymstoku oraz Zakład Pedagogiki Instrumentów Smyczkowych. Wykonawcy: Katarzyna Dakowicz – fortepian i Marcin Rogalski – fortepian.

więcej o: KONCERT Z HISTORIĄ

MALUCHY W KRAINIE SZTUKI – Zimowe krajobrazy

Zajęcia interaktywne dla dzieci w wieku 4 – 6 lat w białostockim Ratuszu

więcej o: MALUCHY W KRAINIE SZTUKI – Zimowe krajobrazy

NIEDZIELA RODZINNA W RATUSZU – Muzyka ukryta w obrazach

Zajęcia dla dzieci w wieku 7 – 12 lat z cyklu „Muzealni detektywi na tropie! Tajemnice malarstwa”. Zapraszamy o godz. 12.00

więcej o: NIEDZIELA RODZINNA W RATUSZU – Muzyka ukryta w obrazach

NIEDZIELA RODZINNA W RATUSZU – Artystyczne Inspiracje

Zapraszamy do białostockiego Ratusza dzieci w wieku 7 – 12 lat na zajęcia interaktywne na wystawie czasowej „BEZ RAM/UNFRAMED. Malarstwo z kolekcji prywatnej”.

więcej o: NIEDZIELA RODZINNA W RATUSZU – Artystyczne Inspiracje