KUP KARNET ŁĄCZONY I OTWÓRZ DRZWI DO FASCYNUJĄCEGO ŚWIATA PODLASKIEJ HISTORII!

W związku ze zbliżającym się sezonem wakacyjnym wprowadziliśmy jeden potrójny i trzy podwójne karnety łączone upoważniające do odwiedzenia kilku naszych oddziałów.

więcej o: KUP KARNET ŁĄCZONY I OTWÓRZ DRZWI DO FASCYNUJĄCEGO ŚWIATA PODLASKIEJ HISTORII!

MARC CHAGALL – między Wschodem a Zachodem | oprowadzanie kuratorskie

30 maja o godz. 11:00, 14:00 zapraszamy do białostockiego ratusza na oprowadzania po wystawie MARC CHAGALL – między Wschodem a Zachodem.

więcej o: MARC CHAGALL – między Wschodem a Zachodem | oprowadzanie kuratorskie

LEON WYCZÓŁKOWSKI – Wieczny zachwyt

Wystawa prezentuje malarstwo, grafiki oraz rysunki Leona Wyczółkowskiego z kolekcji Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy i jest pierwszym tak obszernym pokazem prac artysty w tym regionie.

więcej o: LEON WYCZÓŁKOWSKI – Wieczny zachwyt

MARC CHAGALL – między Wschodem a Zachodem

Marc Chagall, malarz i grafik żydowskiego pochodzenia, to jeden z najważniejszych przedstawicieli awangardy XX wieku. W jego dziełach fantazja łączy się z realizmem, żydowski folklor z paryską awangardą, a Wschód z Zachodem. Wystawa prezentuje wybór litografii, które zostały wydane w Paryżu w latach 1938–1963. Prace wyrażają refleksje egzystencjalne, ale przedstawiają też rodzinne strony artysty czy elementy paryskiej architektury, jak katedra Notre Dame czy plac de La Concorde.

więcej o: MARC CHAGALL – między Wschodem a Zachodem

Zapraszamy grupy zorganizowane do skorzystania ze specjalnej oferty edukacyjnej, przygotowanej do wystawy LEON WYCZÓŁKOWSKI – Wieczny zachwyt.

więcej o: „W WARSZTACIE U WYCZÓŁA” – ZAJĘCIA INTERAKTYWNE DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PONADPODSTAWOWYCH