Wakacje 2018 w Muzeum Podlaskim

Muzeum Podlaskie przygotowało na nadchodzące wakacje bogatą ofertę zajęć interaktywnych, gier terenowych, spacerów edukacyjnych dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Zapraszamy grupy zorganizowane i osoby indywidualne do korzystania z propozycji Ratusza, Muzeum Historycznego, Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego w Białymstoku oraz do Muzeum w Tykocinie i Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy.

więcej o: Wakacje 2018 w Muzeum Podlaskim

Biedermeier – zwiedzanie wystawy z przewodnikiem

Zapraszamy do białostockiego Ratusza (Rynek Kościuszki 10) osoby indywidualne do wspólnego odkrywania tajemnic Biedermeieru. W niedzielę, 26 sierpnia 2018 r. o godz. 13.00 odbędzie się zwiedzanie wystawy „Biedermeier” z przewodnikiem.

więcej o: Biedermeier – zwiedzanie wystawy z przewodnikiem

Biedermeier – wydarzenia towarzyszące

Zapraszamy do udziału w wydarzeniach towarzyszących wystawie „Biedermeier” – wykładach, oprowadzaniach kuratorskich oraz zajęciach edukacyjnych dla grup i osób indywidualnych. Wszystkie wydarzenia odbywają się w białostockim Ratuszu (Rynek Kościuszki 10) – siedzibie głównej Muzeum Podlaskiego w Białymstoku.

więcej o: Biedermeier – wydarzenia towarzyszące

Kuferek Muzealnego Detektywa „Biedermeier”

Zapraszamy rodziny z dziećmi do wypożyczenia Kuferka Muzealnego Detektywa i wykorzystania go w czasie zwiedzania wystawy „Biedermeier”. W kuferku znajduje się zestaw dziesięciu przedmiotów, którym przypisane są różne zadania i zagadki. Wszystko po to, by zwiedzanie uczynić jeszcze ciekawszym oraz by zwrócić uwagę na interesujące szczegóły, które czasami pomijamy będąc w muzeum. Zwykłe zwiedzanie stanie się detektywistyczną wyprawą!

więcej o: Kuferek Muzealnego Detektywa „Biedermeier”