bez ram/unframed. Malarstwo z kolekcji prywatnej – spotkanie na wystawie

Zapraszamy 22 marca 2019 r. o godz. 17.00 do białostockiego Ratusza na spotkanie: Czy każdy może zostać kolekcjonerem dzieł sztuki? Czym jest kolekcja i jak ją budować?
Poprowadzi je z historyk i krytyk sztuki Agnieszka Gniotek.

więcej o: bez ram/unframed. Malarstwo z kolekcji prywatnej – spotkanie na wystawie

KONCERT Z HISTORIĄ

24 marca 2019 r., godz. 17.00, Ratusz w Białymstoku, Rynek Kościuszki 10. Zapraszają: Muzeum Podlaskie w Białymstoku, Wydział Instrumentalno-Pedagogiczny UMFC w Białymstoku oraz Zakład Pedagogiki Instrumentów Smyczkowych. Wykonawcy: Roman Hoffman – wiolonczela.

więcej o: KONCERT Z HISTORIĄ

NIEDZIELA RODZINNA W RATUSZU – Pastelowy Ślad

Zajęcia dla dzieci w wieku 7 – 12 lat z cyklu „Muzealni detektywi na tropie! Tajemnice malarstwa”. Zapraszamy o godz. 12.00.

więcej o: NIEDZIELA RODZINNA W RATUSZU – Pastelowy Ślad

MALUCHY W KRAINIE SZTUKI – Czysta abstrakcja!

Zajęcia interaktywne dla dzieci w wieku 4 – 6 lat w białostockim Ratuszu.

więcej o: MALUCHY W KRAINIE SZTUKI – Czysta abstrakcja!

KONCERT MUZYKI KAMERALNEJ „Z ZIEMI WŁOSKIEJ DO POLSKI”

Zapraszamy do białostockiego Ratusza w niedzielę 31 marca 2019 r. o godz. 17.00. Wykonawcy: Anna Wróbel – wiolonczela, Małgorzata Marczyk – fortepian.

więcej o: KONCERT MUZYKI KAMERALNEJ „Z ZIEMI WŁOSKIEJ DO POLSKI”

MAKATKI Z BABCINEJ CHATKI

Zapraszamy do białostockiego Ratusza dzieci w wieku od 7 do 12 lat wraz z opiekunami na warsztaty malowania makatek, które odbędą się w niedzielę 7 kwietnia 2019 r. o godz. 12.00 w czasie Białostockiego Jarmarku Wielkanocnego.

więcej o: MAKATKI Z BABCINEJ CHATKI

NIEDZIELA RODZINNA W RATUSZU – Tajemnicza kompozycja – Martwa natura

więcej o: NIEDZIELA RODZINNA W RATUSZU – Tajemnicza kompozycja – Martwa natura

MALUCHY W KRAINIE SZTUKI – Kolory wiosny

Zajęcia interaktywne dla dzieci w wieku 4 – 6 lat w białostockim Ratuszu.

więcej o: MALUCHY W KRAINIE SZTUKI – Kolory wiosny

NIEDZIELA RODZINNA W RATUSZU – W atelier Olgi Boznańskiej