MUZEALNE ŚRODY DLA SENIORÓW: W kręgu Branickich

Zapraszamy seniorów 29 maja o godz. 11.00 do białostockiego Ratusza na oprowadzanie kuratorskie po wystawie czasowej „W kręgu Branickich” .

więcej o: MUZEALNE ŚRODY DLA SENIORÓW: W kręgu Branickich

XVII PODLASKI FESTIWAL NAUKI I SZTUKI

Zapraszamy do białostockiego Ratusza w czwartek 23 maja i piątek 24 maja o godz. 17.00 na koncerty w ramach XVII Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki. Wykonawcy: Radosław Koper – altówka, Katarzyna Makal – Żmuda – fortepian, Marta Wróblewska – sopran, Urszula Iżbicka – fortepian.

więcej o: XVII PODLASKI FESTIWAL NAUKI I SZTUKI

MALUCHY W KRAINIE SZTUKI: Kwiatki na Dzień Matki

Zajęcia interaktywne dla dzieci w wieku 4 – 6 lat w białostockim Ratuszu. Zapraszamy o godz. 12.00.

więcej o: MALUCHY W KRAINIE SZTUKI: Kwiatki na Dzień Matki

KONCERT Z HISTORIĄ

Muzeum Podlaskie w Białymstoku, Wydział Instrumentalno-Pedagogiczny UMFC w Białymstoku oraz Zakład Pedagogiki Instrumentów Smyczkowych zapraszają w niedzielę 26 maja 2019 r. o godz. 17.00 do białostockiego Ratusza (Rynek Kościuszki 10) na Koncert z Historią. Wystąpią: Robert Marat (fortepian) i Stanisław Kuk (skrzypce). Prowadzenie i gawęda historyczna: Andrzej Lechowski, dyrektor Muzeum Podlaskiego.

więcej o: KONCERT Z HISTORIĄ

Zajęcia dla dzieci w wieku 7 – 12 lat z cyklu „Muzealni detektywi na tropie! Tajemnice malarstwa”. Zapraszamy o godz. 12.00.

więcej o: NIEDZIELA RODZINNA W RATUSZU – ANTEK ASTRONOM I ZAGADKA ZMIENIAJĄCYCH SIĘ PÓR ROKU

NIEDZIELA RODZINNA W RATUSZU – WĘDRÓWKI ŚLADAMI PEJZAŻYSTÓW

więcej o: NIEDZIELA RODZINNA W RATUSZU – WĘDRÓWKI ŚLADAMI PEJZAŻYSTÓW