Rodzinny Konkurs Plastyczny „Moje Muzeum Obojga Narodów”

W roku 2021 Muzeum w Bielsku Podlaskim rozszerza profil swojej działalności oraz zmienia nazwę na Muzeum Obojga Narodów w Bielsku Podlaskim. W związku z tym zapraszamy do udziału w rodzinnym konkursie plastycznym pod hasłem “Moje Muzeum Obojga Narodów”.

więcej o: Rodzinny Konkurs Plastyczny „Moje Muzeum Obojga Narodów”

W Polskę idziemy… Bielsk Podlaski w dwudziestoleciu międzywojennym

Zapraszamy na wystawę „W Polskę idziemy… Bielsk Podlaski w dwudziestoleciu międzywojennym”. To opowieść o wielokulturowym mieście, jego mieszkańcach i panujących wśród nich nastrojach.

więcej o: W Polskę idziemy… Bielsk Podlaski w dwudziestoleciu międzywojennym

Lata szkolne Zofii Białynickiej Birula

Za sprawą Pana Lecha Pileckiego Muzeum w Bielsku Podlaskim wzbogaciło się o cenną kolekcję kogutów w postaci figurek i rzeźb zebranych przez Panią Zofię Białynicką – Birulę, która przez wiele lat była związana z naszym miastem. Serdecznie zapraszamy na wystawę poświęconą Pani Zofii oraz jej kogutom.

więcej o: Lata szkolne Zofii Białynickiej Birula