Muzeum Podlaskie w Białymstoku
Instytucja Kultury Województwa Podlaskiego

Kalendarz wydarzeń MPB

Święty Jan Paweł II w oczach dziecka

Wyniki konkursu

kategoria I (3-5 lat)

nagrody:

  • Julia Frączek, Szkoła Podstawowa w Woźnikach, op. Agnieszka Sienkiewicz
  • Oliwia Kosowska, Gorzów Wielkopolski, op. Dorota Kosowska
  • Pola Redwan, Miejskie Przedszkole nr 1 im. Misia Uszatka w Częstochowie, op. Beata Szkop, Beata Orda

wyróżnienia:

  • Martyna Charchut, Samorządowe Przedszkole w Przecławiu, op. Agnieszka Borkowska
  • Natalia Domasik, Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Głębowicach, op. Małgorzata Lichańska
  • Antosia Jankowska, Katolickie Przedszkole Niepubliczne „Karmelki” w Bielsku Podlaskim, op. Joanna Malinowska
  • Malwina Mikuła, Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Głębowicach, op. Małgorzata Lichańska
  • Zuzanna Raszewska Miejskie Przedszkole nr 1 im. Misia Uszatka w Częstochowie, op. Beata Szkop, Beata Orda

 

kategoria II (6-9 lat)

nagrody:

  1. Zbigniew Kosiński, Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Drohiczynie, op. s. Anna Rogulska
  2. Julia Styczeń, Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Chmielniku, op. s. Konstancja Piskor
  3. Zuzanna Walczyk, Świetlica przy parafii rzymskokatolickiej p.w. Miłosierdzia Bożego w Jaśle, op. Lucyna Tuchowska, ks. Wojciech Chrostowski

wyróżnienia:

  • Natalia Bardadyn, Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Ostrówku, op. Anna Grzymała
  • Hanna Gładkowska, Szkoła Podstawowa im. Gustawa Zielińskiego w Skępem, op. Alina Staszkiewicz
  • Filip Sadowski, Polska Szkoła Dokształcająca im. Świętej Faustyny w Ozone Park, NY, USA, op. Agnieszka Misior
  • Blanka Koper, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Gorzycach, op. Beata Kocur
  • Weronika Kosierb, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Lublinie, op. s. Maria Kraj
  • Anna Śniegocka, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku, op. s. Brygida-Maria Paszkowska

 

kategoria III (10-12 lat)

nagrody:

  1. Milena Kosińska, Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Drohiczynie, op. Marek Kosiński
  2. Wiktoria Gil, Stowarzyszenie „Drukarnia Wyobraźni” w Zamościu, op. Maria Śliczniak
  3. Natalia Najbar, Świetlica przy parafii rzymskokatolickiej p.w. Miłosierdzia Bożego w Jaśle, op. Lucyna Tuchowska, ks. Wojciech Chrostowski

wyróżnienia:

  • Marta Bartoszek, Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie, op. Elżbieta Starek
  • Kacper Borowy, Niepuliczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Niecieczy, op. Marzena Skibniewska
  • Oliwia Dolecka, Szkoła Podstawowa nr 5 im. Aleksandra Janowskiego w Bolesławcu, op. Barbara Stańczyszyn
  • Oliwia Klauzińska, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Białogradzie, op. s. Zyta Bronisława Kucała
  • Patrycja Matuszewska, Szkoła Podstawowa w Zwoleniu, op. Łukasz Flejszer
  • Malwina Olesińska, Szkoła Podstawowa nr 6 im. Elizy Orzeszkowej w Żyrardowie, op. Dorota Misiak
  • Mateusz Osiak, Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie - Majoracie, op. Danuta Przysiadka
  • Jakub Sułecki, Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Chmielniku, op. s. Konstancja Piskor

 

kategoria IV (13-19 lat)

nagrody:

  1. Gabriela Panek, Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy, op. Agnieszka Duda
  2. Iwona Gilewska, Szkoła Podstawowa w Kiwiszkach, Litwa, op. Lilia Spiridowicz
  3. Joanna Olszewska, Szkoła Podstawowa w Rudce, op. Bożena Półtorak

wyróżnienia:

  • Marta Klewinska, Gimnazjum im. Stanisława Moniuszki w Kowalczukach, Litwa, op. Lilia Spiridowicz
  • Weronika Mielnik, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, op. Anna Świca
  • Aleksnadra Przypis, Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie, op. Katarzyna Koch - Ostrowska
  • Marta Spętana, Szkoła Podstawowa im. 4. Pułku Piechoty Legionów w Zapolicach, op. Michał Pawlicki
  • Martyna Rachwalik, Galeria „Ogród Sztuki” w Konstantynowie Łódzkim, op. Wiesława Przybyło - Cieślik
  • Anna Szyndrowska, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Lwówku Śląskim, op. Dorota Czerniawska

 

kategoria V (szkoły specjalne)

nagrody:

  • Małgorzata Kozłowska, Zespół Szkół Specjalnych, im. Jana Pawła II w Bielsku Podlaskim, op. Joanna Turowska
  • Sylwia Sidorowicz, Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Bielsku Podlaskim, op. Joanna Turowska
  • Piotr Płatek, Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Mielcu, op. Mariola Jurek

wyróżnienia:

  • Marta Bogusz, Zespół Szkół Specjalnych w Siemiatyczach, op. Dominika Zalewska
  • Damian Bździuch, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 1 w Kielcach, op. Irena Górczak
  • Jacek Latkowski, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 1 w Kielcach, op. Irena Górczak
  • Magdalena Mysłek, Katolicka Branżowa Szkoła I Stopnia Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. św. Antoniego z Padwy w Częstochowie, op. Danuta Szymanek
  • Sandra Przybylska, Katolickie Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. św. Antoniego z Padwy w Częstochowie, op. Danuta Szymanek
  • Tomasz Szyba, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 1 w Kielcach, op. Dawid Łabuz