Pola Redwan, Miejskie Przedszkole nr 1 im. Misia Uszatka w Częstochowie, op. Beata Szkop, Beata Orda
wyróżnienia:
Martyna Charchut, Samorządowe Przedszkole w Przecławiu, op. Agnieszka Borkowska
Natalia Domasik, Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Głębowicach, op. Małgorzata Lichańska
Antosia Jankowska, Katolickie Przedszkole Niepubliczne „Karmelki” w Bielsku Podlaskim, op. Joanna Malinowska
Malwina Mikuła, Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Głębowicach, op. Małgorzata Lichańska
Zuzanna Raszewska Miejskie Przedszkole nr 1 im. Misia Uszatka w Częstochowie, op. Beata Szkop, Beata Orda
kategoria II (6-9 lat)
nagrody:
Zbigniew Kosiński, Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Drohiczynie, op. s. Anna Rogulska
Julia Styczeń, Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Chmielniku, op. s. Konstancja Piskor
Zuzanna Walczyk, Świetlica przy parafii rzymskokatolickiej p.w. Miłosierdzia Bożego w Jaśle, op. Lucyna Tuchowska, ks. Wojciech Chrostowski
wyróżnienia:
Natalia Bardadyn, Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Ostrówku, op. Anna Grzymała
Hanna Gładkowska, Szkoła Podstawowa im. Gustawa Zielińskiego w Skępem, op. Alina Staszkiewicz
Filip Sadowski, Polska Szkoła Dokształcająca im. Świętej Faustyny w Ozone Park, NY, USA, op. Agnieszka Misior
Blanka Koper, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Gorzycach, op. Beata Kocur
Weronika Kosierb, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Lublinie, op. s. Maria Kraj
Anna Śniegocka, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku, op. s. Brygida-Maria Paszkowska
kategoria III (10-12 lat)
nagrody:
Milena Kosińska, Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Drohiczynie, op. Marek Kosiński
Wiktoria Gil, Stowarzyszenie „Drukarnia Wyobraźni” w Zamościu, op. Maria Śliczniak
Natalia Najbar, Świetlica przy parafii rzymskokatolickiej p.w. Miłosierdzia Bożego w Jaśle, op. Lucyna Tuchowska, ks. Wojciech Chrostowski
wyróżnienia:
Marta Bartoszek, Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie, op. Elżbieta Starek
Kacper Borowy, Niepuliczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Niecieczy, op. Marzena Skibniewska
Oliwia Dolecka, Szkoła Podstawowa nr 5 im. Aleksandra Janowskiego w Bolesławcu, op. Barbara Stańczyszyn
Oliwia Klauzińska, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Białogradzie, op. s. Zyta Bronisława Kucała
Patrycja Matuszewska, Szkoła Podstawowa w Zwoleniu, op. Łukasz Flejszer
Malwina Olesińska, Szkoła Podstawowa nr 6 im. Elizy Orzeszkowej w Żyrardowie, op. Dorota Misiak
Mateusz Osiak, Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie - Majoracie, op. Danuta Przysiadka
Jakub Sułecki, Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Chmielniku, op. s. Konstancja Piskor
kategoria IV (13-19 lat)
nagrody:
Gabriela Panek, Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy, op. Agnieszka Duda
Iwona Gilewska, Szkoła Podstawowa w Kiwiszkach, Litwa, op. Lilia Spiridowicz
Joanna Olszewska, Szkoła Podstawowa w Rudce, op. Bożena Półtorak
wyróżnienia:
Marta Klewinska, Gimnazjum im. Stanisława Moniuszki w Kowalczukach, Litwa, op. Lilia Spiridowicz
Weronika Mielnik, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, op. Anna Świca
Aleksnadra Przypis, Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie, op. Katarzyna Koch - Ostrowska
Marta Spętana, Szkoła Podstawowa im. 4. Pułku Piechoty Legionów w Zapolicach, op. Michał Pawlicki
Martyna Rachwalik, Galeria „Ogród Sztuki” w Konstantynowie Łódzkim, op. Wiesława Przybyło - Cieślik
Anna Szyndrowska, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Lwówku Śląskim, op. Dorota Czerniawska
kategoria V (szkoły specjalne)
nagrody:
Małgorzata Kozłowska, Zespół Szkół Specjalnych, im. Jana Pawła II w Bielsku Podlaskim, op. Joanna Turowska
Sylwia Sidorowicz, Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Bielsku Podlaskim, op. Joanna Turowska
Piotr Płatek, Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Mielcu, op. Mariola Jurek
wyróżnienia:
Marta Bogusz, Zespół Szkół Specjalnych w Siemiatyczach, op. Dominika Zalewska
Damian Bździuch, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 1 w Kielcach, op. Irena Górczak
Jacek Latkowski, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 1 w Kielcach, op. Irena Górczak
Magdalena Mysłek, Katolicka Branżowa Szkoła I Stopnia Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. św. Antoniego z Padwy w Częstochowie, op. Danuta Szymanek
Sandra Przybylska, Katolickie Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. św. Antoniego z Padwy w Częstochowie, op. Danuta Szymanek
Tomasz Szyba, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 1 w Kielcach, op. Dawid Łabuz